Dělení materiálu

 

K dispozici máme tři automatická kotoučová dělící centra.

 

Dvě hydraulické automatické pily Adige TC720 - vhodné pro dělení trubek kruhového, čtvercového a obdélníkového průřezu. 

Rozsah děleného materiálu: trubky průměru 10 - 80 mm, profily rozměru 10 x 10 mm - 80 x 70 mm, ocelové tyče průměru 12 - 30 mm.              

Dělená délka: 50 - 3.000 mm.

 

Nová hydraulická automatická pila Adige Twincut - vhodná pro dělení trubek kruhového, čtvercového a obdélníkového průřezu. Umožňuje dělit dvě tyče současně do průměru 45 mm a jednu tyč do průměru 80 mm.

Kapacita řezání - režim dvou tyčí: kruhové trubky průměru 12 - 45 mm, čtvercové trubky roz. 12 x 12 - 40 x 40 mm, obdélníkové trubky roz. 15 x 10 - 40 x 35 mm.

Dělená délka: 50 - 3.000 mm.

Systém měření délek dělených kusů - zařízení je umístěno na výstupu z kartáčovacího stroje. Bezkontaktní měření s laserovým mikrometrem, opakovatelnost měření 5 mikronů. Po kontrole délky jsou případné díly mimo tolerance separovány do samostatného kontejneru. Grafická prezentace na panelu stroje, měřené hodnoty v tabulkách, rozložení hodnot a histogram, výpočet statistických hodnot průměru, apod.

 

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

 

 

 

Dále nabízíme možnost dělení na poloautomatické pásové pile Bomar, která umí dělit materiál ve svazcích i pod úhlem a na ručních pásových pilkách Pilous.